Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Secila vjeherr do dëshironte të kishte një nuse si Einxhel, ja urimi që i bëri për ditëlindje

Einxhel sot feston ditëlindjen e e vjehrrës së saj.

Nuk munguan fjalët më të bukura dedikuar gjyshes së djalit të saj Trev.

Ndër tjera ajo shkruan “Me fat kushdo që të ka pranë, por mbi të gjitha unë”.

Einxhel është shembull ideal për çdo nuse të re për raportin që ka me vjehrrën dhe familjen e bashkëshortit.

Këtu keni postimin e saj të plotë:

Të fundit