Web Analytics

Shokohet publiku, pula luan në piano (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Pula e quajtur Jokgu ka një talent të pabesueshëm për të luajtur në tastet e pianos.

Trajneret e saj e kanë dërguar në America’s Got Talent për të performuar të martën, 30 maj.

Ajo ka lënë pa tekst jurinë dhe publikun, të cilët nuk pritën për asnjë moment që ajo do të performonte ashtu.

Shikoni videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT