Web Analytics

Si 20 vjeçare, me këtë veshje Ariana do ta lë pa ‘mend’ Ermalin

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit, që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur, ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur me shumë stil.

Me një fustan të ngushtë e të gjatë dhe me një jakne të trash, Ariana po duket si 20 vjeçare në këtë veshje.

Me këtë pamje, Ariana do ta lë pa ‘mend’ burrin e saj, Ermal Fejzullahun. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT