Web Analytics

‘Syri i keq mos i paftë’ Learta sjell imazhin me të bukur me familje nga pushimet

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, andaj shpesh herë ajo është në qendër të vëmendjes.

Learta, është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj ashtu edhe në jetën e saj personale.

Ajo se fundmi bashkë me burrin dhe dy fëmijët e saj po i shijon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, Learta ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të burri dhe dy fëmijëve të saj.

Të veshur bukur dhe me disponim të mirë, Learta sjell imazhin me të ëmbël të familjes së saj nga pushimet.

Shiko foton:

Të FUNDIT