Web Analytics

U përfol se bëri video erotike, Luana befason me këtë veprim!

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo së fundmi është përfolur për një video erotike që doli të mos jetë e vërtetë.

E në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika