Web Analytics

U tha se do të jetë në BBVA bashkë me Olsin, Egli Tako flet për herë të parë

Ndonëse kanë kaluar disa muaj nga ndarja e tyre, Olsi Bylyku dhe Egli Tako vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Një nga teoritë që qarkullon rreth tyre është se ndarja ka qenë e stisur dhe se njëri prej tyre do bëhet pjesë e “Big Brother VIP” për të rikrijuar një histori alla Bora- Donald.

Gjithsesi, duket se kjo nuk ka gjasa të ndodhë.

Në një seri me pyetje-përgjigje me ndjekësit në Instagram, Egli ka deklaruar se nuk do hyjë në BBV duke shtuar se ka një vit plot ëndrra dhe objektiva përpara që duhet t’i realizojë.

Shiko foton:

Nga rubrika