Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Zoja Nushi tregon të pasmet e mëdha, ‘çmenden’ fansat

Vajza e cila u be e famshme permes aplikacionit Tik Tok, Zoja Nushi po arrin te marr vemendjen e fansave.

Cdo postim i saj ne rrjete sociale vjen per te provokuar dhe per te marrur vemendjen e duhur, shkruan InfoKosova.

Zeshkania bukuroshe ngjashem ka vepruar edhe se fundi.

Duke treguar te pasmet e saj mjafte te medha, Zoja ka arritur te ‘djeg’ paska fansat e saj dhe kete e kan shprehur ne pelqimet dhe komentet qe i kane vendosur mbi fotografin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu