Web Analytics

Zonjë e rëndë, Tuna bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil

Nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna po duket një zonjë e rëndë.

Ajo po e dëshmon se ka shumë shije për veshje.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Zonjë e rëndë, Tuna bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil

Nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna po duket një zonjë e rëndë.

Ajo po e dëshmon se ka shumë shije për veshje.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT