Web Analytics
BallinaSHOWBIZZonjë e rëndë, Tuna bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil

Zonjë e rëndë, Tuna bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna po duket një zonjë e rëndë.

Ajo po e dëshmon se ka shumë shije për veshje. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit