Web Analytics

17 vite e ndarë, por Rozes ende i rrinë mendja te ish i dashuri i saj Stine, ja detaji

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e këngëtarit Stine dhe Rozes ishin njëra nder lidhjet me te komentuara.

Madje ajo ishte bere edhe molle sherri ne ndarjen e Stines me gruan e tij, më të cilën u rikthye prap, shkruan InfoKosova.

Në një bisedë bashk me banoret Roza ka përmendur lidhjen e saj me Stinen duke thënë se “nuk dua që partneri im të jetë person publik”./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT