Web Analytics

A e dinit që Teuta është më e madhe me vite se Adonisi?

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi është e martuar me trajnerin kosovarë Adonis Morina, me të cilin ka një vajzë.

Çifti bashkëjetojnë prej vitesh. Historia e tyre e dashurisë është e njohur për publikun, e rrëfyer disa herë nga vetë aktorja e famshme si një dashuri e fortë, pasionante dhe e sinqertë.

Teuta është disa vite me e madhe se Adonisi, por kjo gjë nuk e ka penguar çiftin të ndërtojnë një marrëdhënie që meriton notën 10-të.

Dyshja, ka kohë që nuk janë shfaqur bashkë në publik.

Të FUNDIT