Web Analytics

A e keni ditur se Ganimete Jashanica është zyrtare e lartë jashtë skenës muzikore?

Botuar nga: InfoKosova

Rëndom, këngëtaren e shohim të veshur me fustane elegant, apo me veshje me motive kombëtare.

Por, Ganja e përditshmërisë, si profesioniste, bashkëshorte, nënë e gjyshe tashmë, është krejt ndryshe.

Ganimete Jashanica punon në një punë zyrtare dhe në përditshmërinë e saj është mjaftë formale.

Ndersa sigurisht edhe ne fushen e muzikes edhe shume e zonja./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT