Web Analytics

A ndodhi puthja e parë mes Romeos dhe Heidit?!

Botuar nga: InfoKosova

Një zarf i bardhë u kërkoi banorëve këtë të hënë që të organizojnë një shfaqje teatri.

Juli, Egla dhe Ilnisa morën rolin për të ndarë rolet dhe për të organizuar skenën teatrale, e menduar si “Romeo dhe Zhuljeta alla shqiptare”.

Disa prej banorëve shprehën dëshirën për të vendosur në role kryesore tri banorët që janë në nominim, Romeon, Heidin dhe Lisin.

Ndërkohë, Arta shprehur dëshirën për të pasur ajo një rol kryesor.

Megjithatë pas shumë debatesh e diskutimesh, Romeo dhe Heidi vendosen t’a luajnë këtë rol.

E sa i përketë puthjes qe eshte pjese e filmit , gjatë provave Romeo dhe Heidi kanë vendosur ta zëvëndësojnë me përqafim.

E neve na mbetet te presim nëse kjo puthje do të realizohet sot në Prime ku edhe do ta performojnë./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT