Web Analytics

“A po ju pëlqen nusja?”, kështu përgjigjen gjyshrit e Lumbardhit

Botuar nga: InfoKosova

Finalisti i 𝐁𝐢𝐠 𝐁𝐫𝐨𝐭𝐡𝐞𝐫 𝐕𝐈𝐏 𝐊𝐨𝐬𝐨𝐯𝐚 𝟐, Lumbardh Salihu është surprizuar sonte nga Vëllai i Madh.

Lumbardhi është surprizua nga gjyshi dhe gjyshja e tij.

Ata kanë shprehur ndjenja krenari për nipin e tyre, i cili sipas tyre ka treguar shumë edukatë.

Tutje ata janë pyetur nga moderatorja Jonida Vokshi, a po iu pëlqen nusja.

“Prej televizorit shumë e mirë, çka del më tutje se di”, u përgjigj gjyshi i tij.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT