Web Analytics

Adelina Tahiri i befasoi të gjithë me postimin e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka uruar Ramazanin, duke lënë kështu të kuptohet se do të agjerojë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT