Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Adelina Tahiri nuk po i ndahet jetës luksoze as pas ndarjes nga burri, shfaqet me gjëra super të shtrenjta

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Madje, në fotografinë e fundit ajo pos që po duket super-hot, ato që bien në sy janë ora dhe aksesorët e tjerë shumë të shtrenjtë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit