Web Analytics

Adelina Tahiri shtatëzanë për herë të dytë?!

Botuar nga: InfoKosova

Adelina Tahiri ditët e fundit mori gjithë vëmendjen e rrjetit nga pushimet në Dubai.

Ajo në disa poza u mundua ta mbuloj barkun dhe modelet e fustaneve që ajo veshi bën të mendohet se ajo është shtatzënë.

Në disa momente Adelina mbulon edhe barkun me çantë.

Kujtojmë se Adelina ka një djalë i cili tashmë është rritur./kosovarja

Shiko fotot:

Të FUNDIT