Web Analytics

Adrola Dushi dhe Capital T më në fund kapen mat

Botuar nga: InfoKosova

Adrola Dushi dhe Capital T nuk folën asnjëherë për marrëdhënien e tyre, ama pas një romance disa vjeçare në media u përhap me shpejtësi lajmi për ndarjen e tyre.

Por duket se këto zëra janë të pavërteta!

Kryefjala ka siguruar foto ekskluzive të Adrolës dhe Capital T në aeroportin e Stambollit teksa dyshja po udhëtojnë së bashku.

Ata qendrojnë në krye të radhës duke biseduar, ku nuk kishte si të mos njiheshin.

Shiko fotot:

Të FUNDIT