Web Analytics

Alba Vukaj çmend djemtë e ‘Big Brother’ me fustanin shumë të shkurtë

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ ku po le pa fjalë me paraqitjen e saj.

Që nga hyrja e saj në ketë reality show, ka çmend rrjetin me bukurinë dhe eleganten e saj.

Për Albën kanë shprehur pëlqim edhe disa banor brenda aty, Gania, Lumbardhi, dhe Azemi.

Këta të gjithë po luftojnë në mes vete se cili do ketë në krahë bukuroshen e këtij spektakli./kosovarja

Shiko fotot:

Të FUNDIT