Web Analytics

Andi i bie vizë Gresës, shfaqet pranë personit më të dashur për të

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ai është shfaqur pranë personit më të dashur, pra babait të tij./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT