Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Ariana Fejzullahu e bjen verën para kohe, kaq shumë është zhveshur

Ariana Fejzullahu komentohet shumë për veshjen dhe stilin, gjithmonë duke u bërë model për vajzat e reja.

Ajo së fundmi ndau një fotografi me fustan të bardhë.

Fustan ky i cili mund të vishet edhe në plazhë.

A mendoni se Ariana është e guximshme me veshje?

Shiko foton:

Të fundit