Web Analytics

Ariana Fejzullahu me pozë mahnitëse nga banjo

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu këto ditë po kalon në Zvicër, duke vizituar vende të ndryshme dhe pozuar me shumë imazhe tërheqëse.

Ajo për ndjekësit gjithmonë mundohet që të jetë afër dhe nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Në një imazh të fundit, shihet nga hapësira e banjos dhe sa shumë shkëlqen edhe në këtë gjendje.

Ajo shihet ne pizhama, me floke te pa rregulluar dhe pa pike grimi, pra mjaft natyrale.

Theksojmë, ajo dhe Ermali janë prindër të lumtur të katër fëmijëve ku shoesh ndajne imazhe bashke./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT