Web Analytics

Atdheu ia puth këmbët nënës në mes të dasmës

Botuar nga: InfoKosova

Atdheu, njihet dikur si konkurrent i “Përputhen”, e tani edhe si konkurrent i “Big Brother Vip Kosova”.

Atdheu gjithmonë e ka shprehur dashurinë e madhe që ka për nënë e tij.

Së fundmi, me një video ku ai publikoi shihet derisa vallëzon me nënë në mes të dasmës, ku në një moment edhe ia puthë këmbët zonjës.

Djaloshi simpatik nga Gjakova është një shembulli i mirë si duhet të kujdesur dhe dashur nënën, shkruan “Kosovarja”.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Atdhe Xharavina (@atdhe_xharavina)

Të FUNDIT