Web Analytics

Azemi i dashuruar në Albën apo Vesën? këto detaje flasin shumë

Botuar nga: InfoKosova

Azemi është ndër banorët më të përmendur brenda dhe jashtë shtepisë më të famshme.

Ai po shfaq ndjenja dashurie për Albën, por nuk po i ndal ngacmimet as me Vesën.

Disa detaje të vogla i bëjnë ndjekësit të aludojnë se mund të ketë diqka mes tyre, shkruan Kosovarja.

Shikoni më poshtë dhe jepni mendimin tuaj:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT