Web Analytics

Big Brother” mollë sherri, krizë mes çiftit të njohur!

Botuar nga: InfoKosova

Argjira dhe Graciano janë një nga çiftet më të dashura të publikut.

Por diçka ka shqetësuar shumë ndjekësit e dyshes.

Argjira nuk po e suporton aspak të dashurin pasi vendosi të rikthehet në “BBVA”.

Në postimin e fundit të saj shihet se ajo po përcjell një show që është konkurrues me “Big Brother”.

Mos rikthimi i Gracianos është mollë sherri për krizën e çifti?!

Urojmë që mos të jetë kështu!

Shiko foton:

Të FUNDIT