Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Blero dhe Afrona u pajtuan vërtetë, fansat kapin këtë detaj

Është këngëtari Blero që sërish e ka kapir qendren e vëmendjes.

Intervista me ish gruan, Afronen, ka bërë që Blero dhe jeta e tij private të përfliten edhe një herë gjithëandej.

Këngëtari dhe Afrona bënë një rrëfim te sinqertë në podcast-in e kësaj të fundit.

Blero këto kohë i ka shpeshtuar vizitat në Zvicër.

A po i japin shansë lidhjes dyshja e famshme?/kosovarja

Shiko foton:

Të fundit