Web Analytics

Bleros i doli loti në intervistën me Afronën, sot reagon për herë të parë

Botuar nga: InfoKosova

Intervista që bëri buj të madhe në media rozë dhe jo vetëm është kjo e Bleros dhe Afronës.

Ndonëse intervista nuk është publikuar ende, në promo të saj dolën pamje të këngëtarit duke qarë.

Ky i fundit nxit reagim të ndjekësve duke postuar në Instastory një pjesë të këngës së tij të vjetër dhe poshtë saj ka shkruar:

“A thu”

Fansat e Bleros aluduan se ky ishte një reagim indirekt i këngëtarit, por si qëndron e vërteta mes tyre e dinë vet ato më mirë.

Shiko videon:

Të FUNDIT