Web Analytics

Bruno i “It’s my love” bën deklaratën “bombë” për konkurrentet: Janë të pa moralshme, shitën lirë!

Botuar nga: InfoKosova

Ish-konkurrenti i “Its my Love”, Bruno Xhaferaj, ka disa puntata që nuk ka marrë pjesë në emision.

Ndërsa, sot përmes një postimi në Instastory zbuloi se është larguar nga ky program, duke bërë deklarata të forta për vajzat konkurrente.

Ai hodhi akuza duke thënë që ato shiten lirë dhe nuk kanë fare turp.

Gjithashtu secilën prej tyre e ka etiketuar duke e dhënë mendimin veç e veç për to.

Më poshtë postimi i plotë.

Shiko postimin:

Të FUNDIT