Web Analytics

Buci fotografohet me vjehrrin, flasin edhe për televizorin që e kishte thyer sa ishte ne BBVK?

Botuar nga: InfoKosova

Buci është një nga ish banorët më të komentuar në “Big Brother VIP Kosova”.

Loja e tij në shou ka ngjallur mjaftë diskutime si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Bashkë me të, u bënë protagonist edhe e fejuara dhe vjehrri, pasi këtij të fundit ju lakua emri në takimin mes Bucit dhe Verones, ku doli edhe çështja e thyerjes së televizorëve.

Verona, ka postuar një fotografi të Bucit dhe babait të saj, e mbishkrimi është mjaftë intetesant./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT