Web Analytics

Butrint Imeri nga zhveshtorja ja çka reklamon

Botuar nga: InfoKosova

Krahas karrierës së suksesshme në muzikë, këngëtari Butrint Imeri vazhdon të merret fuqishëm edhe me palestër.

Ai punon shumë për t’i mbajtur linjat në formë dhe tregohet krenar për to.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi me anë të një postimi në “Instastory” ku ka shfaqur muskujt dhe punën e palodhshme.

Kujtojmë që projekti të cilin e lansoi së fundi titullohet “Gaboi” të cilën e solli në bashkëpunim me STEALTH dhe VINZ.

Shiko videon:

Të FUNDIT