Web Analytics

Çfarë vitaminash po merr Jehona Dreshaj në Itali?

Botuar nga: InfoKosova

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka disa javë që është kthyer në Europë.

E këtu modelja nga malësia shqiptare e Malit të Zi duket se është e dashuruar pas bregdetit italian.

Ajo vazhdimisht ka postuar disa foto nga Capri i Italisë e që duket se nuk ka shumë njohur për vitaminat që njeriu merr nga qëndrimi në plazh dhe për këtë ajo ka thënë një fjalë interesante.

“Vitaminë deti”, duke mos treguar për vitaminën D që njeriu e merr gjatë qëndrimit në rreze të diellit gjatë verës.

Shiko Foton:

Të FUNDIT