Web Analytics

Degradon sherri mes Erjolës dhe Romeos: ‘E dinë të gjithë me ça merresh ti’, 

Botuar nga: InfoKosova

Erjola dhe Romeo janë përplasur sot ashpër me njëri-tjetrin.

Debati degradoi në ofendime dhe tone të larta.

“O Romeo po ik se e dimë të gjithë me ça merresh ti për tu njohur”, iu drejtua Erjola Romeos duke mos zbuluar më shumë.

Romeo nga ana tjetër mbeti i habitur dhe më pas pyeti Erjolën: “Me kë merrem unë?”

Banorët ndërkohë u përpoqën t’i qetësonin…

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT