Web Analytics

Dikur e gjykuan Kristin, por sot e kanë kthyer në trend

Botuar nga: InfoKosova

Kristi është gjykuar majftë shumë nga shumica e njerëzve për faktin që ka lyer thonjët me të zeza.

Ai ka postuar një Instastory ku ka shpërndar fotot e Ronaldos dhe Drake, të cilat kanë publikuar foto me thonjët e lyera me ngjyra dhe me të zeza.

Kristi ka ironizuar faktin që njerëzit kanë gjykuar atë e tani po i përkrahin personat në fjalë.

Ai gjithashtu ka shkruar “Interesante shume…”

Shiko foton:

Të FUNDIT