Web Analytics

“Doktorët menduan se kam sëmundjen e keqe”, Kader tregon pse ndaloi të merret me modelizëm

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi Kicaj është rrëfyer te banorët e Big Brother VIP Kosova për disa sfida që kaloi vite më parë.

Ajo tha se ndaloi të merret me konkurset e bukurisë për shkak të problemeve shëndetësore.

Kaderi tregoi se për shkak të një problem që kishte me lukth, dhe për shkak të një terapie të gabuar që i kishin dhënë mjekët, iu është përhapur infeksioni në lukth, gjë që i ka shtyrë doktorët të mendojnë se ajo ka sëmundjen e keqe.

“Kam pas terapia shumë të rana, veç shtrit kam nejt“, tha ajo.

Ajo ishte vetëm 17 vjeçe në atë kohë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT