Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

E konfirmuar, Sara dhe Bardhi së shpejti prindër për herë të parë

Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar nga dyshja.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Sara u skualifikua për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

Qëkur ishte banor i BBV3, Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Të fundit