Web Analytics

E lënduar pas ndarjes me Ledrin, Sara bën postimin e papritur!

Botuar nga: InfoKosova

ara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë, lajme të cilat Ledri i ka pohuar edhe publikisht.

Teksa herë pas here duket sikur janë thumbuar në rrjete sociale, ditën e sotme ka qenë Sara e cila duket se ka zbuluar si ndihet pas gjithë kësaj historie.

“Ndjehem sikur jam ilaçi i të gjithëve, por ku është i imi?”- ka shkruar ajo, duke na treguar kështu se ndihet e lënduar dhe po kërkon për “ilaçin” e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT