Web Analytics

E pabesueshme, fantazma në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, shtangen banorët

Botuar nga: InfoKosova

Banorja e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’ Erjola Doçi ka zbuluar një ndjejnë ankthi që e ndjekë tash e disa kohë.

Ajo ka bërë një deklaratë të papritur me banorët, ku ka rrëfyer se e ndjen se është nën ndikimin e një magjie të zezë.

Për të zbutur gjendjen, Ilnisa Agolli, një tjetër banore e shtëpisë, iu është afruar Doçit me një zgjidhje të pazakontë.

Në një akt besimi dhe shpresë, ajo ushtroi një ritual fetar duke përdorur miell për të larguar domonët që sipas tyre, e kanë pushtuar Erjolën.

Situata u bë edhe më e tronditshme kur Meri Shehu, një tjetër banore dhe astrologe e njohur për parashikimet e saj, i dha situatës një intonacion edhe më misterioz.

“Më duket se janë disa fantazma në shtëpi, ndjej energji fantazmash,” tha ajo.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT