Web Analytics

E tepron Xhensila! Behet virale nё rrjetё, ja pёr cfarё bёhet fjalё

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila këto ditë po komentohet jetën e saj private.

Por, siç shihet asaj nuk po i interesojnë shumë llafet që po qarkullojnë.

Ajo në një mbrëmje muzikore çmendi të gjithë me vallëzimin e saj sensual.

Veshja provokuese që ajo po bën, të bën të harrosh që ajo nuk ka pak muaj që ka lindur.

Një mami si Xhensila është për tu marrë shembull për linjat dhe guximin që ka.

Shiko videon;

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT