Web Analytics

E veshur shkurt dhe provokuese, në këtë gjendje Nora vallëzon

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

E veshur shkurt dhe ngushtë, Nora Istrefi shfaqet super provokuese duke vallëzuar në koncertin e saj. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT