Web Analytics

Edhe pse i vogel djali i ‘bërtet’ dhe i kërkon llogari Einxhel Shkirës (Video)

Einxhel Shkira ka një kohë që është shpërngulur në Prishtinë, për të jetuar me Dj Dagz dhe djalin e tyre Trev.

Ajo sot ka dal në një shëtitje me Trev, dhe ka ndar disa pamje në Instastory.

Einxhel tregoj për audiencën e gjerë se djali i saj vetëm nëntë muajsh ka filluar ti kërkojë llogari kur nuk ia plotson dëshirën, sigurisht këtë ajo e tregoj në formë të shakas.

Me postimet e saj në Instagram e kemi parë Einxhel se është një mami tejet e përkushtua./kosovarja

Shiko videon:

Nga rubrika