Web Analytics

Efi sot feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Botuar nga: InfoKosova

Efi i njohur si vajza e “Përputhen” e më pas Efi e “Big Brother”, sot po feston ditëlindjen.

Efi sot bën plotë 28 vite jetë.

Me rastin e ditëlindjes ajo mori urime të shumta nga shoqëria dhe familjarët e saj.

Efi për këto vite jetë u bë personazh i njohur i mediave rozë ku komentohet çdo veprim që bënë.

Të FUNDIT