Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Elita Rudi nuse me “tana t’mirat”

Prezantuesja Elita Rudi këtë sezon televizive nuk po shihet askund, ndërkohë që përditë flitet e komentohet.

Për vite me radhë ka krijuar senzacion në ekran, ndërkaq së fundi duket që televizioni nuk është në fokusin dhe interesin e saj.

Elita, është prezente në rrjete sociale, ku ndër të tjerash sjell edhe momente nga jeta private dhe gatimet që bënë për familjen, pasi kuzhina duket të jetë pika e saj e dobët.

E bukur, e zonja dhe nuse për shtëpi./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit