Web Analytics

Era Istrefi sjell Mona Lisën, dalin pamjet e para të klipit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Era Istrefi së shpejti do sjell këngën me të re.

“Mona Lisa” quhet projekti i saj e që pritet të dal ditëve në vijim.

Këngëtarja ka njoftuar se projekti i saj do të jetë një revolucion në tregun multimedial në vend.

Istrefi është autore dhe bashkë autore e shumë hiteve vendore po ashtu muzika e saj ka thyer edhe kufinjtë si psh, kënga e saj “Bon Bon” që ka gati 1 miliard klikime në youtube.

Shiko videon:

Të FUNDIT