Web Analytics

Fation Kuqari lë shtëpinë e Big Brother!, Çfarë ndodhi?

Botuar nga: InfoKosova

Ata së fundmi janë ndarë në grupe dhe kanë qenë të përfshirë në një sfidë kërcimi.

Konkurrenti Fation Kuqari u tha se është lënduar gjatë lojës dhe për këtë ka lënë shtëpinë për pak orë.

“Banorë pas incidentit të ndodhur, Fationi është larguar për pak nga shtëpia për të marrë shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Big Brother ju informon që është mirë dhe se do të rikthehet shumë shpejt në shtëpi”, thuhet në zarfin e lexuar nga Ilnisa Agolli.

Të FUNDIT