Web Analytics

Gazetari i njohur “trazon” rrjetin, do publikojë mesazhet e Romeos me Erjolën?!

Botuar nga: InfoKosova

Rrjeti është ndezur pasi Graciano Tagani deklaroi mbrëmjen e djeshme se pëlqimi i Romeos për Erjolën nuk është vetëm një aludim, pasi ai i ka shkruar në rrjetet sociale moderatores, por kjo e fundit ia ka lënë ‘Seen’.

Mirëpo duket se “fishekun e fundit” e ka gazetari Ronaldo Sharka.

Pak më parë ai ka publikuar në InstaStory një foto në të cilën shihet se telefonin e Erjolës e ka ai në dorë— lënë të kuptohet se ka mundësinë për të zbuluar nëse ka apo jo mesazhe mes Romeos dhe Erjolës.

Pritet të shohim se çfarë do të ndodhë!

Shiko foton:

Të FUNDIT