Web Analytics

Gëzimja e marton shoqen, bën veprimin e papritur në veturë me nusen e re

Botuar nga: InfoKosova

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Gëzimja se fundmi ka bërë të ditur se po e marton shoqen. Ajo ka shkuar ta marrë atë të frizerka.

E rregulluar bukur dhe me vello, shoqja e Gëzimes po duket si kukull.

E derisa Gëzimja e drejton veturën ato e ‘ndezin’ atmosferën me këngën ‘O e lumja unë çka ka rritur nëna’. /ORAinfo/

Shiko videon:

Të FUNDIT