Web Analytics

Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Botuar nga: InfoKosova

Një person është gjetur pa shenja jete afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë.

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në një person të shtrirë në tokë.

Tutje në raport thuhet se nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij.

“Është raportuar se një person gjendet pa shenja jete afër stacionit hekurudhor Fushë -Kosovë. Njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në viktimën mashkull kosovar, i cili ishte shtrirë në tokë. Nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim te prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT