Web Analytics

Gold Ag publikon foto brenda shtëpisë në Preshevë

Botuar nga: InfoKosova

Gold Ag eshte nje nga artistet me te pelqyer shqiptar i cili ka arritur qe te fitoj zemrat e publikut me artin e tij ndersa ka krijuar fansa te shumte qe e pelqejne duke mbushur koncertet ku merr pjese ai.

Reperi shqiptar Gold Ag së fundmi ka vizituar vendlindjen e tij, Preshevën e  për këtë vizitë të ëmbël, vendosi të ndajë një imazh nga shtëpia “Në vendlindje”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit në të cilën ka etiketuar Preshevën.

Si në shumë postime tjera edhe në këtë arriti të marrë komente dhe pëlqime të shumta për më pak se një orë nga fansat dhe ata e qe e percjellin duke i pelqyer projektet e tij muzikore.

Ndryshe, ai eshte martuar dhe edhe baba i dy djemve ku shpesh here sjell foto te embla familjare qe pelqehen gjithmone nga fansat e tyre por edhe te Ermires bashkeshortes se tij./Indeksonline/

Shiko foton:

Të FUNDIT