Web Analytics

Gresa Behluli shëtit djalin me karrocë dhe shfaq linjat perfekte trupore

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Behluli është këngëtarja e mirënjohur kosovare, që vetëm para disa ditësh erdhi në një bashkëpunim me të ëmën, të madhen Shkurte Fejza në këngën me titull “Si dy nëna”.

Gresa, është ndër ata emra që karrierën e saj e ka ndërtuar me shumë punë, këngë hite dhe pjesëmarrjen në koncerte, dasma e ahengje ku gjithmonë këndon live.

Jeta private e të bijës së Shkurte Fejzës ka zgjuar përherë kureshtjen e publikut, e ndoshta edhe për faktin se ajo e ka ruajtur me fanatizëm këtë pjesë.

Siç dihet, Gresa Behluli është bërë nënë për herë të parë dhe tashmë një nga impenjimet e saj më të rëndësishme është rrita e Diellit, shkruan.

“Kosovarja” e ka hasur këngëtaren teksa po shëtiste të birin me karroce dhe më pas në një nga kafiteritë e kryeqytetit.

Shiko foton:

Të FUNDIT