Web Analytics

Gruaja e Veton Surroit me biçikletë rrugëve të qytetit

Botuar nga: InfoKosova

Blerta Syla, dikur “Miss Kosova”, sot artiste e dëshmuar dhe shpesh e përfolur si bashkëshortja e Veton Surroit.

Blerta po i ruan linjat ideale dhe shpesh promovon jetën e shëndetshme, shkruan “Kosovarja”.

E, në këtë mes hynë edhe ngasja e biçikletës, që ish missit i pëlqen mjaftë, madje me të del edhe në qytet.

Në këtë foto Blerta shihet e paisur me masat mbrojtëse për ngasjen e biçikletës dhe si gjithmonë duket mjaftë bukur.

Shiko foton:

Të FUNDIT