Web Analytics

Habit Fifi, shfaqet me veshje të mbushur me zinxhirë!

Botuar nga: InfoKosova

Dy muaj me parë këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi është bërë nënë për herë të parë.

Nga ajo kohë, këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke sjell imazhe me djalin e saj dhe duke e shprehur hapur emocionet qe po përjeton si nënë.

Këngëtarja tani ka nisur t’i rikthehet muzikës, duke realizuar këngë të reja.

Fifi se fundmi është duke realizuar klipin e radhës.

Ajo ka publikuar një imazh nga përgatitjet qe po i bën.

E mbushur krejt me zinxhirë, veshja e Fifit ka tërhequr kaq shumë vëmendje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT